0 товар(ів)

СД "Дівочі примхи"

  • СД "Дівочі примхи"


Заготовка дитячої сорочки з рукавами з нанесеним малюнком під вишивку нитками або бісером. На тканину нанесений малюнок по якому Ви вишиваєте нитками або бісером, малюнок не змивається і не линяє. Заготовка складається з відрізів тканини: 2 шт перед та спинка – 60 см довжина х 50 см ширина, 2 шт рукави – 50см х40 см (домотканне полотно:  2 шт перед та спинка –45 см довжина х 60 см ширина, 2 шт рукави – 40см х 45 см). 

Ціна: білий габардин - 140 грн, кольоровий габардин - 180 грн, льон сіро-молочний, атлас білий та молочний, дайвінг (трикотажна тканина) молочний та блакитний, льон-габардин сірий, рожевий, джинсовий – 210 грн, домотканне полотно біле – 220 грн. Також є домотканне полотно кольорове та льон кольоровий ціни уточнюйте.

Заготовка підліткової сорочки з рукавами з нанесеним малюнком під вишивку нитками або бісером. На тканину нанесений малюнок по якому Ви вишиваєте нитками або бісером, малюнок не змивається і не линяє. Заготовка складається з відрізів тканини: 2 шт перед та спинка – 75 см довжина х 60 см ширина, 2 шт рукави – 50 см х60 см (домотканне полотно:  2 шт перед та спинка –70 см довжина х 60 см ширина, 2 шт рукави – 45 см х 60 см). 

Ціна: білий габардин - 180 грн, кольоровий габардин - 210 грн, льон сіро-молочний, атлас білий та молочний, дайвінг (трикотажна тканина) молочний та блакитний, льон-габардин сірий, рожевий, джинсовий – 230 грн, домотканне полотно біле – 250 грн, домотканне кольорове – 410 грн, кольоровий льон – 410 грн. Також є домотканне полотно кольорове та льон кольоровий ціни уточнюйте.

 

Укомплектовуємо бісером Preciosa (Чехія) та нитками ДМС (Франція).

* На темних кольорах габардину та кольоровому льоні схема на тканину не наноситься, а додається нанесеною на відривному флізеліні.

Схожі товари

Недавно переглянуті