Доставка та оплата

Методи доставки

Нова пошта

Купити заготовки для вишивання

За допомогою доставки Новою Поштою, Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України.
В середньому, доставка займає 1-3 дні, під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару.
Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки товарів може варіюватися в залежності від ваги і габаритів (від 35 до 250 грн.).
Вартість доставки товару, що Вас цікавить, можна дізнатися у нашого менеджера при оформленні замовлення або на сторінці товару, попередньо вказавши місто, в якe необхідна доставка.

Адресна доставка

Купити заготовки для вишивання

Доставка в межах України безкоштовна при замовленні на суму від 3000 грн. Вартість доставки замовлень до 3000 грн становить 50 грн.
Терміни доставки уточнюйте, будь ласка, у менеджера.
Ми завжди оперативно відправляємо товари за вказаною адресою у зручний для Вас час. Представник служби доставки продемонструє цілісність, комплектність товару, а також оформить всі необхідні документи.

Укрпошта

Купити заготовки для вишивання

Доставка Укрпоштой здійснюється в усі населені пункти України. Період часу доставки в середньому складає декілька днів. Товари відправляються після повної оплати вартості товару. Перед відправкою всі товари перевіряються на відповідність до замовлення а також цілісність.

Методи оплати

Приват24

Купити заготовки для вишивання

Оплата за допомогую приват 24 здійснюється наступним чином:після оформлення замовлення, вас перенаправить на сторінку приват24, де Вам потрібно виконати вхід і провести оплату, після успішної оплати Вас перенаправить на сторінку нашого магазину з повідомленням про успішне замовлення товару.
На вашу електрону пошту прийде повідомлення про створення замовлення і оплату товара. Після зарахування коштів на наш рахунок ви отримаєте повідомлення про успішне зарахування коштів та відправку товару .

VISA MasterCard та інші карти

Купити заготовки для вишивання

Ви маєте змогу оплатити замовлення онлайн банківською картою* Visa і MasterCard.
Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним чином:
під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно обрати «Visa / MasterCard». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам буде необхідно підтвердити оплату. Будь ласка, зверніть увагу, що отримати товар, який вже оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення замовлення, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт. * Оплата можлива тільки картами, що випущені на території України.