ПД "У Літній День 2"

Вiд: 180,00 грн.


Короткий опис

Заготовка дитячої сукні з рукавами з нанесеним малюнком під вишивку нитками або бісером. На тканину нанесений малюнок по якому Ви вишиваєте нитками або бісером, малюнок не змивається і не линяє. Заготовка складається з відрізів тканини:  2 шт – 60 см довжина х50 см ширина, 2 шт рукава 39см х 45 см . Мереживо в комплект н... Докладніше →

Заготовка дитячої сукні з рукавами з нанесеним малюнком під вишивку нитками або бісером. На тканину нанесений малюнок по якому Ви вишиваєте нитками або бісером, малюнок не змивається і не линяє. Заготовка складається з відрізів тканини:  2 шт – 60 см довжина х50 см ширина, 2 шт рукава 39см х 45 см . Мереживо в комплект не входить.

Ціна: білий габардин - 180 грн, кольоровий габардин - 240 грн, атлас білий та молочний, дайвінг (трикотажна тканина) молочний, білий та блакитний, бенгалін, льон-габардин сірий, молочний, рожевий, джинсовий – 300 грн, домотканне полотно біле та льон сіро-молочний – 300 грн, домотканне полотно кольорове – 360 грн, льон кольоровий – 360 грн.

*Можливо придбати лише схему на водорозчинному флізеліні – 150 грн.

Також продаємо вже ПОШИТІ ЗАГОТОВКИ дитячих суконь від 0-3 років з короткими рукавами з нанесеним малюнком під вишивку нитками або бісером. На тканину нанесений малюнок по якому Ви вишиваєте нитками або бісером, малюнок не змивається і не линяє. Мереживо в комплекті.

Ціна: білий габардин - 400 грн, кольоровий габардин - 400 грн, атлас білий та молочний, дайвінг (трикотажна тканина) молочний, білий та блакитний, бенгалін, льон-габардин сірий, молочний, рожевий, джинсовий – 500 грн, домотканне полотно біле та льон сіро-молочний – 500 грн, домотканне полотно кольорове – 500 грн.

*На чорних та темних тканинах схема не нанесена на тканині, а додається на водорозчинному флізеліні.

Укомплектовуємо бісером Preciosa (Чехія) та нитками ДМС (Франція).  Переглянуті товари