Інтернет-магазин Vizerina

Інтернет-магазин «Вiзерiна» -

це справжній скарб для рукодільниць та цінителів української вишивки. Для втілення Ваших найсміливіших задумів ми пропонуємо широкий асортимент заготовок під вишивку одягу, рушників та багато іншого. Ми обрали вишивку, як основний вид діяльності невипадково. Вишивка – це духовний символ українського народу, що вже не одне століття є відомою не тільки в Україні, але й далеко за її межами.

З давніх-давен вишита українська сорочка вважається потужним оберегом, також є символом краси, здоров’я, щасливої долі, родової пам’яті, святості та любові. Відомо, що сорочка вишита дбайливими маминими руками, не раз рятувала від нещасть і постійно повертала до рідного порогу. Наші предки вірили в силу вишитих візерунків і вважали вишиванку надійним оберегом від бід і неприємностей. Кожен візерунок на сорочці виконує свою функцію і несе певний сенс.

Здавна вишиванка вважається символом і гордістю української культури. Вона зберігає в собі моменти історії, передає традиції наших предків, уособлює дух нації. У жодного народу світу немає подібного одягу: такий колоритний і ” національний” з одного боку, і такий сучасний з іншого. 

Багато світових дизайнерів прикрашають свій одяг вишивкою, в тому числі й українськими орнаментами і візерунками. Вишивка на одязі виглядає дуже ніжно і романтично, здатна освіжити будь-який, навіть сумний комплект. Ось чому вишиванка є такою популярною – це стильний одяг для людей, які знаються на моді. Вишиванці вдалося поєднати непоєднуване: старовинний одяг і модний, сучасний.

Заготовки для вишивки бісером та нитками допоможуть вам виготовити прекрасний одяг, предмети гардеробу та інше. Такі вироби будуть випромінювати тепло ваших рук і серця. Асортимент наших товарів для рукоділля постійно оновлюється, ми розробляємо нові схеми для вишивки бісером та нитками, ці новинки дуже популярні серед любителів оригінальних і автентичних виробів.

Наші менеджери та консультанти в інтернет-магазинi «Вiзерiна» з радістю допоможуть Вам у виборі, дадуть відповіді на всі Ваші питання та в максимально короткий термін (наскільки це можливо) виконають Ваше замовлення.

Сподіваємось, що наша продукція не залишить байдужим жодного цінителя вишивки. А ті, хто досі не мав справи з вишивкою – закохаються у неї так само, як і ми.

Будемо раді кожному клієнту!

З повагою,
колектив магазину «Вiзерiна»