ПЖ "Довге Європейське"

Вiд: 250,00 грн.


Короткий опис

Заготовка жіночої сукні без рукавів з нанесеним малюнком під вишивку нитками або бісером. На тканину нанесений малюнок по якому Ви вишиваєте нитками або бісером, малюнок не змивається і не линяє. Заготовка складається з відрізів тканини: 2 шт перед та спинка – 150 см довжина х 75 см ширина (домотканне полотно:  2 шт пер... Докладніше →

Заготовка жіночої сукні без рукавів з нанесеним малюнком під вишивку нитками або бісером. На тканину нанесений малюнок по якому Ви вишиваєте нитками або бісером, малюнок не змивається і не линяє. Заготовка складається з відрізів тканини: 2 шт перед та спинка – 150 см довжина х 75 см ширина (домотканне полотно:  2 шт перед та спинка – 150 см довжина  х 70 см ширина).  Більший розмір заготовки можна замовити індивідуально.  

Ціна: білий габардин -350 грн, кольоровий габардин-370 грн, атлас білий та молочний, дайвінг (трикотажна тканина) молочний, білий та блакитний, льон-габардин сірий, молочний, рожевий, джинсовий – 460 грн, домотканне полотно біле та льон сіро-молочний – 530 грн, домотканне полотно кольорове – 560 грн, льон кольоровий – 460 грн.

*На чорних та темних тканинах схема не нанесена на тканині, а додається на водорозчинному флізеліні.


  Переглянуті товари